Drzwi Otwarte w III LO

W piątek,8 kwietnia o godz.16.00 gościliśmy w III Liceum Ogólnokształcącym im.C.K.Norwida w ramach Drzwi Otwartych gimnazjalistów,rodziców oraz wszystkich zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny. Jest nam niezmiernie miło, że tak wiele osób skorzystało z naszego zaproszenia.

Spotkanie stanowiło doskonałą okazję do poznania zasad rekrutacji oraz porozmawiania z nauczycielami i uczniami III LO.

Mamy nadzieję, że zaangażowanie naszych uczniów i ich opiekunów w przygotowanie części artystycznej oraz szeregu prezentacji tematycznych,również w języku angielskim i niemieckim, pozwoliło, choć w pewnym stopniu, poczuć klimat naszej szkoły, klimat, do którego wrócicie we wrześniu...

Społeczność III LO dziękuje drukarni Trans-Druk, firmie Jaskon oraz PWSZ w Koninie za pomoc w tegorocznej promocji szkoły.