Młodzież w Świecie Nauki

Dnia 14 kwietnia 2016 roku odbyła się w Poznaniu w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego  konferencja: "Młodzież w Świecie Nauki" II Spotkanie Młodzieży Licealnej i Studentów. W konferencji tej wzięły udział klasy I i II o profilu medycznym. Program obejmował między innymi wręczenie nagród laureatom konkursu "Młodzież licealna w nauce", gdzie nasze uczennice zajęły I miejsce a następnie przedstawienie wyników tej pracy oraz wiele ciekawych wykładów. W trakcie trwania konferencji można było zapoznać się z pracami posterowymi studentów i licealistów, zawrzeć nowe znajomości, jak i posilić się w przygotowanym dla gości minibarze. Całość zakończyła się wykładami sponsorów ok. godz.16. Już z niecierpliwością czekamy na spotkanie za rok !!!

Młodzież w Świecie Nauki 1
Młodzież w Świecie Nauki 2