III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie
ul.Szymanowskiego 5, 62 -510 Konin
tel. 063 2448707

|e-mail: 3lo@liceum3-konin.edu.pl
Wykaz zajęć dodatkowych 2017/2018


BIOLOGIA
Nauczyciel Zajęcia Termin
mgr Edyta Kordowiecka konsultacje biologiczne terminy do ustalenia według potrzeb
dr Maria Myssura konsultacje biologiczno – przyrodnicze pierwszy poniedziałek miesiąca,
godz. 14.10 – 14.55
mgr Dorota Sypuła
 
konsultacje przygotowujące do matury i konkursów terminy do ustalenia
 
CHEMIA
mgr Aniela Burda
 
pogotowie chemiczne
 
poniedziałki, godz.15.00 – 16.00
mgr Małgorzata Goździkiewicz koło chemiczne czwartki, godz. 15.00 – 17.00
mgr Agnieszka Szymczak koło chemiczne czwartki, godz. 15.00
FIZYKA
mgr Iwona Kupidura
 
zajęcia z fizyki
 
poniedziałki lub środy,
 godz.14.15 – 15.00
GEOGRAFIA
mgr Renata Bojar
 
pogotowie geograficzne
 
cały rok, terminy dostosowane do potrzeb uczniów
HISTORIA
mgr Alina Hoffmann
 
zajęcia przygotowujące do konkursów przedmiotowych terminy do ustalenia
mgr Arleta Szczepańska koło historyczne środa, godz. 15.10
mgr Michał Wanjas debaty oksfordzkie wtorki, godz. 14.15
INFORMATYKA
mgr Marta Wysocka programowanie ARDUINO czwartki, godz.14.15– 16.00
  JĘZYK ANGIELSKI  
mgr Joanna Łagodzińska zajęcia przygotowujące do matury dla kl. III F poniedziałki, godz.15.10
mgr Michał Sobczyk
 
zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej, raz w tygodniu, terminy do ustalenia
mgr Jaśmina Stańczyk
 
zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych, piątki, godz. 13.25
JĘZYK NIEMIECKI
mgr Kinga Cieślak zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych środa, godz. 15.00 – 15.45
mgr Kamila Chojnicka zajęcia wyrównawcze dla klas drugich wtorki, godz. 14.15 – 15.00
mgr Halina Łukaszewska zajęcia  dla  maturzystów poniedziałki, godz. 15.00
JĘZYK POLSKI
mgr Arleta Rybarczyk
 
przygotowanie do matury ustnej  klasy III środy, godz. 14.15
mgr Lidia Staszak
 
warsztaty maturalne z języka polskiego – analiza tekstów literackich ostatni wtorek miesiąca godz.14.10 -15.30
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
mgr Krzesimir Bednarczyk
 
Szkolne Koło Gier Planszowych
 
piątki, godz. 15.00 – 17.00
mgr Agnieszka Derenowska Szkolne Koło Miłośników Fotografii
 
termin do ustalenia
mgr Krystyna Frącala
 
Koło Teologiczno -  Liturgiczno - Biblijne termin do ustalenia
 
mgr Sandra Jasińska
 
taniec towarzyski - treningi
 
raz w tygodniu, dzień do ustalenia
mgr Jolanta Krakowska wolontariat akcyjny
VI Szkolny Maraton Gier
Cały rok, według potrzeb
w lutym
mgr Zofia Mac Grupa Ratownicza „Okoń” piątki, 13.30 – 15.00
mgr Grażyna Miedzińska Koło muzyczne cały rok, wg potrzeb
mgr Ewa Nowak Koło psychologiczne „ Poznaj samego siebie” cały rok, dzień do ustalenia
mgr Elżbieta Ryś Kuźnia Talentów Artystycznych ostatni czwartek miesiąca, godz.14.15 –15.30
mgr Aleksandra Stybel
 
Linqua Latina omnibus –koło miłośników języka łacińskiego środy, godz. 15.10
mgr Magdalena Wasicka szkolne radio piątki, godzina do ustalenia
mgr Agnieszka Ziemkiewicz
 
Dyskusyjny Klub Książki
 
spotkania dwa razy w semestrze, terminy do ustalenia
MATEMATYKA
mgr Agnieszka Grzelak
 
przygotowanie do matury– kl. IIIF
 
poniedziałki, godz. 7.15 – 8.00
 
mgr Grażyna Piotrowska
 
„Pogotowie matematyczne dla klas I,II,III” wtorek, środa, czwartek i piątek
godz. 7.10 – 8.00, sala 207
mgr Danuta Wódczak „Pogotowie matematyczne –przygotowanie do matury dla kl. 3B i 3G” wtorek i czwartek, godz. 7.10 – 7.55
 
mgr Andrzej Zosiuk
 
Pomoc matematyczna dla maturzystów czwartki, godz. 7.00 – 7.45
 
ZAJĘCIA SPORTOWE
mgr Agnieszka Dziardziel aerobik grupowy dla chętnych poniedziałki, godz.14.20 – 15.30
mgr Andrzej Krochmal
 
Zespołowe Gry Sportowe –
przygotowania do zawodów
cały rok, terminy do ustalenia
 
mgr Elżbieta Olejniczak
 
Zespołowe Gry Sportowe –
przygotowania do zawodów,
cały rok, terminy do ustalenia
 
mgr Dariusz Sypuła
 
SKS – Zespołowe Gry Sportowe
Szkolna Liga Futsalu
IX- X, soboty, godz. 10.00 – 12.00
XII- I , soboty, godz. 10.00 – 12.00
mgr Zbigniew Tomiak warsztaty siatkarskie środa, godz. 15.00 – 16.30, cały rok