XIII Liryczne Spotkania z Norwidem

Tradycyjnie, 21 marca, w ŚWIATOWYM DNIU POEZJI i PIERWSZYM DNIU WIOSNY, odbyła się kolejna edycja, w tym roku już 13., naszego autorskiego konkursu recytatorskiego,współorganizowanego z MBP w Koninie - LIRYCZNYCH SPOTKAŃ Z NORWIDEM.

Dodano: 2019-03-22
Program PKJO 2019

Informacja dla osób zakwalifikowanych do drugiego etapu II Powiatowego Konkursu Języków Obcych. Zapraszamy 4 kwietnia do #3lokonin :)

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej

W dniu 16 marca 2019 roku grupa uczniów klas medycznych uczestniczyła w IV Edycji Światowego Dnia  Zdrowia Jamy Ustnej dla Młodzieży Licealnej Wielkopolski, zorganizowanej przez Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Supermatematyk
Dodano: 2019-03-17
Supermatematyk

Aleksandra Musiał klasa 2c, Szymon Talar klasa 2c i Dominik Tomalczyk klasa 2e awansowali do finału konkursu „ Supermatematyk”. Finał odbędzie się w kwietniu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale. Opiekunki: Danuta Wódczak i Agnieszka Grzelak

V Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

W czwartek, 14 marca 2019, odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Koninie jubileuszowy V Międzypowiatowy Festiwal Piosenki ObcojęzycznejPatronat honorowy nad festiwalem objęli: Starosta Powiatu Konińskiego Stanisław Bielik oraz Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 | następna