XII Konkursu Wiedzy o Antyku

Uczennica klasy 2d, Julia Smogór została wyróżniona wśród finalistów XII Konkursu Wiedzy o Antyku organizowanym przez UAM Poznań.

XIV Konińskie Forum Oświatowe

W sobotę 24 marca w Hali Sportowej przy ul. J. Popiełuszki odbyło się XIV Konińskie Forum Oświatowe.

Mamy laureata konkursu „Poezja młoda – poezja nowa”

23 marca 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbyło się uroczyste podsumowanie XXVII Międzypowiatowego Konkursu Poetyckiego im. Bogusława Janiszewskiego „Poezja młoda – poezja nowa”.

Wyspa wolności
Dodano: 2018-03-22
Wyspa wolności

21 marca br. uczniowie kl.1G zwiedzili wystawę ph."Wyspa wolności. Towarzystwo Historyczno-Literackie i Biblioteka Polska w Paryżu"...

Miejska Olimpiada o Środkach Psychoaktywnych

Drużyna III LO im. C.K. Norwida w Koninie zdobyła I miejsce w XXIII edycji Miejskiej Olimpiady o Środkach Psychoaktywnych pod hasłem: „Razem chronimy siebie”.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 | następna