Zakończenie roku szkolnego

W piątek 22 czerwca 2018r. odbyła się w III Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Koninie wyjątkowa uroczystość zakończenia roku szkolnego...

Pani Grażyna Piotrowska, niezwykła nauczycielka matematyki, pełniąca przez wiele lat funkcję wicedyrektora 3LO, zakończyła swoją pracę zawodową decydując się przejść na emeryturę. Z tej okazji gościliśmy w murach naszej szkoły Prezydenta Miasta Konina Pana Józefa Nowickiego, który wręczył pani Piotrowskiej specjalną nagrodę. Społeczność uczniowska natomiast podziękowała pani profesor za cierpliwość, niezwykły spokój i niezmiennie dobre serce.

Podczas uroczystości wręczono również nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, 100% frekwencję oraz stypendia dla osób wyróżniających się w nauce lub sporcie.
Łącznie nagrodzono około 200 osób, ale szczególne wyróżnienie przypadło Aleksandrze Musiał, uczennicy klasy 1f, która osiągnęła najwyższą średnią ocen 6,0!!! Ola reprezentowała również nasze liceum w 48. Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego, w której otrzymała tytuł laureata.