Zawalczmy razem o boisko!!!

Od 1 września rusza internetowe głosowanie na projekty w ramach Koniński Budżet Obywatelski. Wśród tegorocznych wniosków jest szczególnie ważny dla IIILO projekt duży nr 26 (poniżej szczegółowy opis}.

A tutaj garść informacji na temat sposobu głosowania:
1. internetowo głosujemy na stronie www.kbo.konin.pl od 1 do 08 września do godz. 18:00
2. głosować może KAŻDY, bez względu na wiek (jeden PESEL=jeden GŁOS)
3. można głosować na 2 wnioski duże i 3 wnioski małe.
4. głosować można również 8 września 2019 roku od godziny 9:00 do 18:00 w Lokalnych Punktach Wyborczych.
5. osoby niezameldowane w Koninie, które jeszcze nie dopisały się do listy głosujących, mogą to zrobić w niedzielę, 8 września, w lokalach wyborczych:

❎ Nr 1 Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie ul. 3 Maja 1 i 3,
❎ Nr 2 Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie ul. Dworcowa 13,
❎ Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 9 w Koninie ul. Fikusowa 8,
❎ Nr 4 Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie ul. Łężyńska 9,
❎ Nr 5 Przedszkole Nr 31 „Pod Tęczą” w Koninie ul. Różyckiego 3.

Baaaaaaardzo zachęcamy do oddania głosu na duży wniosek nr 26. Stwórzmy razem nowoczesny kompleks sportowy na Zatorzu przy #3lokonin !!!

PROJEKT DUŻY NR 26 ❗🏀❗

Osiedlowy kompleks sportowy na Zatorzu będzie składał się z 3 wymiarowych boisk: do siatkówki, do koszykówki oraz piłki ręcznej 🤾‍♂️. Dodatkowo obiekt zostanie wyposażony w elementy do ćwiczeń lekkoatletycznych: skoku w dal i pchnięcia kulą 💪. Oświetlony otwarty kompleks sportowy 💡 będzie znajdował się w centrum osiedla Zatorze na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K.Norwida przy ul.Szymanowskiego 5, dzięki czemu będzie mógł być wykorzystywany zarówno przez uczniów pobliskich szkół, jak i wszystkich mieszkańców Konina 👨‍👩‍👦.
(wnioskodawca - Bartosz Małaczek, absolwent IIILO)

PROJEKT MAŁY NUMER 88
Zakup i montaż 3 nowych samoobsługowych stacji napraw rowerów na terenie Konina. Wśród planowanych lokalizacji w/w stacji jest osiedle Zatorze (przy III LO) , osiedle Chorzeń oraz Gosławice.
(wnioskodawca - Dawid Gańczak, absolwent IIILO)
Zawalczmy razem o boisko!!!