Rok szkolny 2012/2013
Wolontariusze Olimpiadom Specjalnym

W dniach 27 - 30 września w Koninie odbył się VI Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych Polska. Do prac związanych z organizacją mityngu zgłosiło się 31 wolontariuszy rekrutujących się z klas II i III naszego liceum.

Gdzie jest muza?
Dodano: 2012-09-26
Gdzie jest muza?

„Gdzie jest muza?”– pierwsza konińska gra miejska. Na Placu Wolności stawiło się ponad 20 trzyosobowych grup, których zadaniem było znaleźć zaginioną Muzę.

Historia na wyciągnięcie ręki

Tradycyjnie już od kilku lat młodzież naszej szkoły bierze udział w wykładach i warsztatach przygotowanych przez Instytut Historii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego w Poznaniu.

Kocham, lubię, szanuje… nie śmiecę

W dniu 14.09.2012r. uczniowie klas przyrodniczych mieli możliwość wziąć udział w akcji, która koncentrowała się na sprzątaniu okolicy naszej szkoły.

Niemieccy goście z Geldern na strzelnicy

Członkowie Koła na strzelnicy LOK-u przygotowali dla naszych niemieckich gości mały turniej strzelecki.

poprzednia | 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 | następna