Miejska Inauguracja Roku Szkolnego

W poniedziałek  3 września w III Liceum im. C.K. Norwida odbyła się uroczystość Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2012/2013 w Koninie. Przybyli parlamentarzyści, władze miasta, przedstawiciele Kuratorium Oświaty, dyrektorzy konińskich szkół i organizacji oświatowych, nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz pracownicy administracji i obsługi. Prezydent Miasta Konina Pan Józef Nowicki uroczyście ogłosił początek nowego roku szkolnego. Wręczono  nominacje  osobom, które wygrały konkursy na dyrektorów konińskich placówek oświatowych.
Oprawę  artystyczną imprezy przygotowała Pani Grażyna Miedzińska wraz z uczniami III Liceum, dekoracje Pani Anna Bobrowska i Pani Magdalena Wasicka, a nad całością czuwała Pani Bożena Pyzder. Goście podziękowali nam wielkimi brawami.