Festyn Rodzinny Chorzeń 2013
Tegoroczny XII Festyn Rodzinny na osiedlu Chorzeń został opanowany przez wolontariuszy III Liceum. Zaproszenie do współpracy otrzymaliśmy od Stowarzyszenia „Młodzi – Aktywni” - organizacji pozarządowej prężnie działającej na terenie naszego miasta. Wolontariusze przygotowali stanowiska do przeprowadzenia konkurencji sportowych, zręcznościowych, logicznych dla wszystkich dzieci bawiących się na festynie. Podczas zabaw wolontariusze wykazali się dużą kreatywnością , wspaniale współpracowali zarówno z maluchami jak i z ich rodzicami, którzy również  chętnie uczestniczyli w konkursach. Dobra zabawa sprawiła ogromną radość tak dzieciom, jak i wolontariuszom. Między wolontariuszami a dziećmi zawiązały się przyjaźnie, każde dziecko chciało bawić się ze starszym, miłym, cierpliwym i dopingującym do walki o nagrody kolegą lub koleżanką. Bardzo dziękuję za pomysły zabaw, dobrą zabawę i poświecony czas:

☻ Karolinie Korytkowskiej kl. 1B1
☻ Annie Miara kl. 1 B1