ul.Szymanowskiego 5, 62 -510 Konin
tel. 063 2448707

|e-mail: 3lo@liceum3-konin.edu.pl
Test Coopera

W czwartek 20 września uczniowie szkół ponadgimnazjalnych sprawdzali swoją kondycję w Teście Coopera. Biegi zorganizował Klub Biegacza Aktywni Konin na stadionie w Morzysławiu. Test Coopera polega na tym, żeby przez 12 minut przebiec jak najdłuższy dystans. Drużyna III Liceum wykonała to zadanie najlepiej ze wszystkich startujących zespołów i już po raz trzeci zajęła I miejsce. Zespół w składzie: Weronika Szczepaniak, Milena Ciesielska, Marta Stolarek, Olga Gruszecka, Natalia Szambelan, Piotr Frydrychowski, Sebastian Królik, Dawid Janiak, Aleksander Lewandowski, Łukasz Bajołek pokonał dystans 28570m. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Piotr Frydrychowski z wynikiem 3500m., a III miejsce Dawid Janiak z wynikiem 3400m.