III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie
ul.Szymanowskiego 5, 62 -510 Konin
tel. 063 2448707

|e-mail: 3lo@liceum3-konin.edu.pl
Halowa piłka nożna

Hala „RONDO” była w dniu 29 października 2015 roku areną zmagań najlepszych piłkarzy konińskich szkół ponadgimnazjalnych. W wyrównanej stawce 8 szkół walczących o awans do finałów rejonowych, nie mogło zabraknąć piłkarzy z naszej szkoły. Dzięki zwycięstwom z ZS „Kopernik” 3:0 i ZSTiH także 3:0, uczniowie III LO awansowali do półfinału, gdzie po zaciętej walce pokonali reprezentantów ZSB w stosunku 2:1.

W wielkim finale spotkaliśmy się z I LO. W regulaminowym czasie rezultat był nierozstrzygnięty. Wynik 0:0 utrzymywał się do ostatniej minuty dogrywki i gdy wszyscy myśleli już o wyłonieniu zwycięzców w serii rzutów karnych, reprezentanci naszej szkoły nie ustrzegli się błędu, który zakończył się stratą decydującej bramki.

Końcowa kolejność: I miejsce I LO - awans do mistrzostw rejonu konińskiego,

II miejsce III LO – awans do mistrzostw rejonu konińskiego,

III miejsce ZS „Kopernik”

Skład wicemistrzów miasta Konina: Hubert Robak, Mateusz Szymański, Dawid Studziński, Adam Wawrzyniak, Michał Bonczysty, Eryk Kasprzak, Krystian Wieliński, Piotr Mrówczyński, Marcin Michalski, Aleksander Perschke, Tomasz Bruch, Michał Nowak, Przemysław Gaj, Krzysztof Monieta,

Gratulacje i życzenia sukcesu w mistrzostwach rejonu konińskiego 05.11.2015 r.

Halowa piłka nożna