Klasa Akademicka
Młodzież w Świecie Nauki
Dodano: 2019-10-16
Młodzież w Świecie Nauki

Wykładem prof. dr hab. Anity Magowskiej „Postępy medycyny i farmacji poznańskiej z perspektywy stulecia” rozpoczęła się 8-go października Konferencja Młodzież w Świecie Nauki...

Dodano: 2019-09-29
Medycyna w liceum

Wykładami pt. "Nadciśnienie tętnicze" oraz "Ortopedia" rozpoczęliśmy w tym roku szkolnym udział w projekcie Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- Medycyna w liceum.

Dodano: 2019-06-12
Medycyna w liceum

Niezwykle interesującym wykładem z zakresu Ginekologii, wygłoszonym przez prof. dr hab. Ewę Wender- Ożegowską w dniu 11.06.2019,  zakończył się tegoroczny udział klas medycznych w realizację projektu unijnego „ III misja Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu”- Medycyna w liceum. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację tej przygody   w przyszłym roku szkolnym.

Botanika farmaceutyczna
Dodano: 2019-06-06
Botanika farmaceutyczna

Dnia 27.05.2019 klasa I b o profilu medycznym uczestniczyła w kolejnym wykładzie w ramach realizacji projektu   III misja Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu .

Tym razem tematem wykładu,który został wygłoszony przez prof. dr hab.Jaromira Budzianowskiego była Botanika farmaceutyczna.

Migrena a udar mózgu
Dodano: 2019-04-03
Migrena a udar mózgu

W dniu 02.04.br klasy pierwsze o profilu medycznym wzięły udział w wykładzie z zakresu Neurologii- „Migrena a udar mózgu”, wygłoszonym przez prof. dr hab. Wojciecha Kozubskiego.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 | następna