Jesień pełna nadziei
Dodano: 2018-11-15
Jesień pełna nadziei

Kolejny koncert charytatywny na rzecz hospicjum im.św.. Jana Pawła II odbędzie się 25 listopada.

Narodowe Święto Niepodległości

Jesienią 2018 roku, kiedy świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, przygotowanych zostało wiele przedsięwzięć dla upamiętnienia ważnych dla Polaków wydarzeń.

Podstawowym elementem cyfrowego bezpieczeństwa w szkołach jest wiedza i świadomość uczniów, nauczycieli i rodziców.

Medal Komisji Edukacji Narodowej

30 października w Pałacu Działyńskich w Poznaniu pani dyrektor Bożena Pyzder została uhonorowana Medalem Komisji Edukacji Narodowej - najwyższym odznaczeniem w dziedzinie edukacji.

Sukces Trzeciego !!!
Dodano: 2018-10-27
Sukces Trzeciego !!!

W sobotę, 27 października 2018, w murach II LO w Koninie odbyły się eliminacje do Wielkopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich. W starciu na argumenty udział wzięły 4 zespoły:  III LO Konin, II LO Konin oraz LO z Wągrowca oraz LO z Koła.

poprzednia | 1 2 3 4 5 6 7 ... 159 | następna